Transport

Kupując motocykl za oceanem musimy liczyć się z kosztami jego transportu, zarówno po terenie USA jak również przez ocean. Motocykle z USA kupujemy z całej Ameryki. Zakupiony przez nas motocykl z USA musi zostać przetransportowany z miejsca zakupu do naszego dilera w Michigan (Detroit) lub bezpośrednio do najbliższego portu gdzie zostanie zapakowany do kontenera i wysłany do Europy. Motocykle kupione w USA w odległości do około 1000 mil od stanu Michigan, transportujemy bezpośrednio do naszego dilera. Natomiast motocykle kupione w odległości powyżej 1000 mil, wysyłamy bezpośrednio z miejsca, w którym zostały zakupione, tak aby nie zwiększać kosztów transportu motocykla z USA. Transport jednego motocykla po terenie USA to koszt około 0,6 USD za 1 mile.

Transportując zakupione przez klientów motocykle po terenie USA (z miejsca zakupu do portu) kozystamy tylko i wyłącznie z dużych i zaufanych przewożników. Motocykle transportowane są w zamknietych platformach.

- koszt transportu motocykla po terenia USA to średnio około 350$ - (w zależności od odległości z miejsca zakupu do portu, gdzie motocykl zostanie zapakowany do kontenera, zakres: od 100$ do 800$). Dokłady koszt transportu motocykla po terenie USA wyliczamy naszym klientom przed wentualnym zakupem, znając miejsce postoju motocykla

Motocykle kupione w USA transportowane są przez ocean w kontenerach.

- koszt transportu motocykla z USA w kontenerze to:  400$ Bremerhaven

Podane ceny zawierają koszt transportu motocykla przez ocean wraz z załadunkiem, opłatami portowymi (w USA) i odprawą celną - eksportową (w USA).

Na życzenie klienta ubezpieczamy wszystkie wysyłane przez nas motocykle z USA. Poprzez naszą stronę można samodzielnie sprawdzać aktualną pozycję kontenera.

- Koszt transportu motocykla z portu  do klienta - : 600 PLN PROFESJONALNA FIRMA TRANSPORTOWA, platforma zamknięta, transport motocykla na specjalnej metalowej palecie przystosowanej do przewozu motocykli, transport ubezpieczony, przewoźnik przy załadunku dokładnie sprawdza motocykl, robi raport ewentualnych uszodzeń motocykla (+ dokumentacja fotograficzna), w momecie odbioru kliet z tym raportem sprawdza czy motocykl nie został w jakikolwiek sposób uszkodzony podczas transportu).

W pozostałych zakładkach znajdą Państwo więcej informacji na temat kosztów i procedur transportu.

AMER-AUTO Make Your dream real :)  
Copyright © www.motocyklezusa.pl