Procedury importu

 1. Klient samodzielnie lub przy pomocy naszej firmy szuka motocykla z USA.
 2. Firma AMER-AUTO na ŻYCZENIE KLIENTA weryfikuje i sprawdza dany motocykl z USA (istnieje mozliwośc zamówienia przeglądu technicznego -  robi to wykfalifikowany rzeczoznawca z USA, który sprawdza bardzo dokładnie wybrany motocykl, po czym przesyła do nas dokładny raport z ogledzin wraz z dokałdnymi zdjeciami i opisem stanu technicznego wybranego motocykla z USA - koszt takiej operacji to około 200$).
 3. Następnie w imieniu klienta dokonujemy zakupu wybranego przez klienta motocykla z USA (po uprzednim podpisaniu Umowy i wpłaciekaucji przez klienta na nasze konto Firmowe - w kwocie 3075 PLN brutto - motocykl używany). W przypadku rezygnacji z zakupu motcoykla z USA (po wpłaceniu depozytu) lub nie kupieniu motocykla, czy to na aukcji, czy z salonu, w każdej chwili i na każde żądanie klienta, wpłacona przez klienta wcześniej kaucja jest mu zwracana w całości BEZ ŻADNYCH KOSZTÓW - jest to zagwarantowane w UMOWIE.
 4. W ciągu 48 godzin od momentu zakupu motocykla w USA klient zobligowany jest do wpłacenia na konto w USA pozostałej sumy pieniędzy w dolarach amerykańskich za motocykl z USA + koszty importu motocykla z USA do Polski lub Niemiec.
 5. Po odnotowaniu wpłaty na koncie, kupiony motocykl w USA  zostaje przetransportowany z miejsca zakupu do naszego dealera, gdzie zostanie zapakowany do kontenera i wysłany do portu przeznaczenia
 6. Na życzenie klienta ubezpieczamy motocykl z USA na czas transportu i wysyłamy go w kontenerze do Europy.
 7. W wybranym prze klienta porcie i w jego imieniu dokonujemy odprawy celnej motocykla
 8. Po otrzymaniu od firmy AMER-AUTO informacji o należnościach celno-podatkowych za motocykl z USA, klient w terminie 48 godzin zobligowany jest do ich zapłaty.
 9. Końcowym etapem jest transport motocykla z USA, z portu - do klienta wraz z kompletem dokumentów.(motocykl z USA przygotowany do rejestracji)
 10. W dniu dostarczenia motocykla do klienta firma AMER-AUTO pobiera prowizję za załatwienie wszystkich formalności związanych z importem oraz rozlicza z klientem wcześniej wpłaconą kaucję.
 11. Odbierasz sprzęt, rejestrujesz  i wiesz, że skorzytsałeś z usług profesjonalnego importera :)

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny, postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania

AMER-AUTO Make Your dream real :)  
Copyright © www.motocyklezusa.pl