O nas

Firma AMER-AUTO zajmuje się importem pojazdów z rynku amerykańskiego (motocykle z USA / samochody z USA) do krajów europejskich w tym Polski.

Podstawą naszego działania jest uczciwość i rzetelność, zapewniamy Państwu doradztwo i profesjonalną obsługę. Nasze wieloletnie doświadczenie w imporcie motocykli z USA  jest gwarancją pewnego i udanego zakupu.

Siedziba firmy AMER-AUTO znajduje się na terenie województwa kujawsko-pomorskiego (Grudziądz). Posiadamy również przedstawicielstwa w Warszawie.

Współpracujemy z dilerami wszystkich marek amerykańskich i europejskich. Dla naszych klientów kupujemy pojazdy używane oraz uszkodzone z największych, a zarazem najtańszych domów aukcyjnych w USA. Mamy dostęp do tysięcy ofert z terenu Stanów Zjednoczonych. Dla naszych klientów kupujemy: samochody z USA, motocykle z USA, quady z USA, łodzie z USA, skutery wodne i śnieżne z USA. Importujemy również sprzęt ciężki z USA - rolniczy, budowlany, campery itp.

Firma AMER-AUTO w imieniu klienta załatwia wszystkie czynności związane z importem pojazdu z USA - doradztwo, zakup, transport, opłaty, dokumenty itp. Korzystając z usług naszej firmy motocykl z USA kupiony za oceanem zostaje dostarczony pod dom z pełną dokumentacja, nie muszą Państwo borykać się ogromem formalności związanych z importem motocykla z USA.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą www.MOTOCYKLEzUSA.pl

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt, postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania.

AMER-AUTO Make Your dream real :) 

Profesjonalna obsługa i zadowolenia klienta jest naszym priorytetem. 
Copyright © www.motocyklezusa.pl